INFORMACIJA DĖL EUROPOS PAGALBOS LABIAUSIAI SKURSTANTIEMS ASMENIMS FONDO MAISTO PRODUKTŲ DALIJIMO

Šakių rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad 2020 m. lapkričio 17 d. iš Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF), planuojama pristatyti paramą maisto  produktais ir higienos prekėmis į mūsų rajono sandėlį.

Paramos dalinimo grafikas seniūnijose viešai nebus skelbiamas. Su paramos gavėjais bus susisiekta telefonu ir susitarta dėl konkretaus laiko. Iš anksto nesusitarus su seniūnijos socialine darbuotoja nevykti atsiimti paramos paketų.

Kaip praneša LPF „Maisto bankas“, šeštojo dalijimo metu nepasiturintieji sulauks 11 maisto produktų: miltų mišinio keksui (0,500 kg), grikių kruopų (0,500 kg), greito paruošimo avižų košės su uogomis (0,07 kg), konservuotos daržovių sriubos (agurkų) (0,480 kg), rapsų aliejaus (0,920 kg), vištienos konservų (0,400 kg), keptų pupelių pomidorų padaže (0,400 kg),saldinto sutirštinto pieno (0,397), UAT pieno (1,029 kg), razinų ir riešutų mišinio (0,150 kg), avižinių sausainių su šokolado gabaliukais (0,200 kg) ir 5 higienos priemonių: dantų šepetėlio, dantų pastos, muilo, skalbiklio, šampūno.

Paramą maisto produktais gaus 3135 asmenys, 23 asmenimis daugiau nei spalio mėnesį.

Atsiimant paramą prašome laikytis karantino metu galiojančių reikalavimų. Maisto produktai bus iš anksto supakuoti ir paruošti paramos gavėjams išsinešti. Gyventojams atsiimant paramos krepšelį bus užtikrintas bekontaktis  krepšelio perdavimas – atsiėmus paramą, už juos gavėjų sąraše pasirašys paramą dalijantys darbuotojai.

Socialinės paramos skyriaus informacija

Jums taip pat patiktų