Fotografijų konkursas „Tada ir dabar“

MBtada

Konkurso sąlygos:

Nuotraukų poroje turi būti užfiksuotas tas pats vaizdas, tik skirtingais metais. Atlikimo technika ir dalyvių amžius – neribojami. Svarbiausia – kuo tiksliau atkartoti seną nuotrauką.

Nuotraukas siųskite žemiau esančioje formoje arba į info@kiduliai.lt iki 2016.04.18. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir metus, kada padaryta senesnė nuotrauka. Būtų puiku, jei pakomentuotumėte, kas pavaizduota nuotraukose, kaip sekėsi atkurti senąjį vaizdą.

Geriausios nuotraukos bus publikuojamos internetiniame Kidulių seniūnijos puslapyje kiduliai.lt, o nugalėtojai bus apdovanoti specialiais prizais.

Primename, kad siųsdami darbus jūs sutinkate, kad nuotraukos būtų publikuojamos viešojoje erdvėje. Įsitikinkite, kad tam neprieštarauja ir nuotraukoje pavaizduoti asmenys.

Visi konkursui teikiami darbai turi atitikti autorių teises reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus. Darbuose draudžiama naudoti vaizdus, kurie įskaudintų ar pažemintų kitus žmones ar žmonių grupes, taip pat kūrybiniai darbai neturi skatinti nusikalstamos veiklos ar įstatymų pažeidimo.

Iškilus klausimams ar neaiškumams rašykite: info@kiduliai.lt

  Jūsų vardas (būtina)

  Jūsų Pavardė (būtina)

  Jūsų el. pašto adresas (būtina)

  Įkelti fotonuotrauką (iki 5MB dydžio)

  Nuotraukos fotografavimo vieta, pavadinimas ir kita naudinga informacija

  Sutinku su konkurso sąlygomis

  Jums taip pat patiktų