Kviečiame prisidėti prie didžiųjų metų renginių organizavimo

MBAukslinesBrangūs kraštiečiai,

Šiemet vėl rengiamės didžiausiems metų renginiams: Aukšlinėms (05.28) ir Miestelio šventei (08.20). Tikime, kad jie jau tapo Jūsų gyvenimo ritmo dalimi, kada naudojatės proga turiningai praleisti laiką, susitikti su draugais ir giminėmis, o iš Kidulių išsikėlę grįžta pasidžiaugti gimtuoju kraštu. Norime, kad šie renginiai būtų kokybiški ir patrauklūs. Stengiamės pasiūlyti kuo įvairesnę pramoginę programą ir užimtumą kiekvienam apsilankiusiam. Kviečiame prisidėti prie švenčių organizavimo savanoriška pagalba ir/ar finansine parama.

13148215_1187892047888016_996043684_oParamą galima pervesti Kidulių bendruomenės centrui ,,Vinkšnupis“ sąskaitos Nr. LT237300010086831326, arba kreiptis į Kidulių seniūnijos sekretorę Asta Rimavičienę bei Kidulių bibliotekos bibliotekininkę Viliojeta Ambrulaitytę, kurios, užpildžius specialią formą, pinigus priims grynaisiais.

Su pagarba, BC ,,Vinkšnupis“ valdyba

 

Jums taip pat patiktų

1 atsakymas

  1. Ronius parašė:

    Gerbiama „Vinkkšnupis“ valdyba nei vienas iš Jūsų ,neprisidėjo ąsmeniškai prie „Prisiminimo parko „įkūrimo ,bei puoselėjamo.Nereišdami jo įkūrėjui nors menkiausios pagarbos, kuris savo savanoriškais darbais garsina Lietuvoje Kidulius ,vengiate susitikti ir bendrai aptarti šventės organizavimo programos ir daug kitų dalykų,susijusių su parko kasdieninėmis priežiūros išlaidomis.Turėdamas visuomenės ir rajono valdžios pripažintą autorystės veiklą minėtoje teritorijoje,prašau mano komentarą aptarti valdyboje