ŠAKIŲ RAJONO GYVENTOJŲ DĖMESIUI

Nuo 2020 m. gegužės 25 d. atnaujinamas interesantų aptarnavimas Migracijos departamento prie Lietuvos Respublikos VRM Marijampolės skyriaus Šakių padalinyje, esančiame Šaulių g. 4, Šakių mieste.

INFORMUOJAME, kad:

1. NORĖDAMI GAUTI/PASIKEISTI pasą ar asmens tapatybės kortelę vizitą užsiregistruokite iš anksto internetu www.migracija.lt → Vizito rezervacija → Vizito tipas – Pasas, asmens tapatybės kortelė – prašymo pateikimas → Padalinys – Šakiai, Šaulių g. 4 → Pasirinkite norimą vizito datą ir laiką → Užpildykite anketinius duomenis (vardas, pavardė, gimimo data, telefono nr., elektroninis paštas, pageidaujama paslaugos suteikimo kalba) → Uždėkite varnelę ant nuorodos „Aš ne robotas“ ir atlikite nurodytus veiksmus → Rezervuoti →Gavę pranešimą į nurodytą elektroninį paštą patvirtinkite rezervaciją → atvykite į pasirinktą Migracijos departamento padalinį savo rezervuoto vizito laiku.

2. NORĖDAMI ATSIIMTI JAU PAGAMINTĄ ASMENS DOKUMENTĄ informaciją apie asmens dokumento pagaminimą galite rasti www.migracija.lt → Noriu peržiūrėti informaciją apie turimus arba gaminamus dokumentus → Gaminamų dokumentų paieška. Vengiant laukimo eilėje, atsiimant pagamintus asmens dokumentus, Migracijos departamentas siūlo vizitą užsiregistruoti iš anksto www.migracija.lt → Vizito rezervacija → Vizito tipas – Pasas, asmens tapatybės kortelė – atsiėmimas → Padalinys – Šakiai, Šaulių g. 4 ir atvykti savo rezervuoto vizito laiku.

Taip pat SIŪLOME PASINAUDOTI Viešųjų paslaugų, susijusių su asmens ir kitų dokumentų išdavimu, konsultavimu, teikimo Lietuvos Respublikos piliečiams informacinės sistemos (EPIS) paslaugų portale teikiama paslauga – priminimas apie dokumento galiojimo pabaigą. Paslaugą galima užsisakyti www.migracija.lt → Noriu gauti informaciją apie dokumento galiojimo pabaigą → Prisijungimas → Gyventojas (prisijungiame per elektroninę bankininkystę arba su elektronine atpažinimo priemone) → Elektroniniai valdžios vartai → Patvirtinti → Asmens dokumentai → Peržiūrėti dokumentą → Pranešti apie dokumento galiojimo pabaigą → Gauti pranešimą → Užsisakyti.“

 Aušra Mockevičiūtė, Šakių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja 

Jums taip pat patiktų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *