Kidulių dvaro paslaugos

Edukacinė programa „Napoleono lobio paieškos“

Karališkasis Kidulių dvaras ištuštėjo – šeimininkai išvyko į kurortus…. Pasiliko tik bambeklė tarnaitė. Bet neapsigaukite! Tik ji ir žino, kur yra paslėptas Napoleono lobis! Dalyviai gauna žemėlapį ir nuorodas kaip surasti lobį. Paprasta? Ir vėl neapsigaukite! Dalyvius pasitinka paslaptingi ponai ir ponios, kurie nuotaikingomis užduotimis ir žaidimais vis bando atitolinti lobio radybas: vyksta medžioklė ir laimikio dalybos, linksmos šokio pamokos, mados ir etiketo pramogos damos garderobinėje, ieškotojai klaidinami dvaro rūsiuose ir parko takeliais.

Galų gale paieškas vainikuoja lobio radybos ir poniškos linksmybės. Tinka šeimoms, suaugusių, ir moksleivių grupėms. (Moksleivių grupėms taikomos lengvesnės, didesnio aktyvumo reikalaujančios užduotys)

Kaina  – 10 eurai / asm.
Edukacija vedama grupėms nuo 15 asmenų.
Trukmė ~ 2 val.

Programa organizuojama kovo– spalio mėnesiais.
Edukacinė programa užsakoma iš anksto tel.: 8-601-95938


Edukacinė dvaro šokių pamoka

Svečius pasitinka dvaro ponia, ji ruošiasi vakaro pokyliui, renkasi garderobą, repetuoja naujus, madingus šokius – angliškuosius kontradansus, polkas, valsus, menuetus. Dalyviai susipažįsta su 19 amžiaus drabužio mados įvairove (5 siluetai!) , mokosi nuotaikingų dvaro šokių – vedama pamoka. Šokių pamoka žaisminga, nesudėtinga, pritaikyta ir vyresnio amžiaus žmonėms ir ne tik. Šokio pamokas veda istorinio šokio studijos meno vadovė. Svečiams pasakojama dvaro istorija, vedama ekskursija.

Pageidaujant, programa papildoma parodomąja istorinių šokių studijos šokių programa su pavaišinimu: iš aplinkinių dvarų atvyksta išsipusčiusios damos, užverda intrigos, paskalos. Dvaro menėse pasigirsta šventinis šurmulys, damos konkuruoja dėl kavalieriaus dėmesio, prasideda šokių vakaras.

Kaina suaugusiems – 10 eurai / asm.
Edukacija vedama grupėms nuo 15 asmenų.
Trukmė ~ 1,5 val.

Edukacinė programa užsakoma iš anksto tel.: 8-601-95938


NAUJIENA! Edukacinė pamoka – pojūčių eksperimentas dvaro Aptiekėlėje

Pačiame paslaptingiausiame dvaro kambarėlyje. Raktus nuo jo turi tik dvaro ponia. Svečiai liečia, ragauja, uosto, atlieka kitus tyrimus, mat suvedus pojūčių rezultatus, nustatoma tiksli diagnozė ir išrašomas unikalus receptas, tinkantis kūnui ir dvasinei būklei gerinti! Sužinosite tūkstančio metų senumo receptūras!

Kaina– 10 eurai / asm.
Edukacija vedama grupėms nuo 15 asmenų.
Trukmė ~ 1 val.

Edukacinė programa užsakoma iš anksto tel.: 8-601-95938


Jei turite klausimų galite kreiptis į mus žemiau esančioje formoje. Pasistengsime kuo greičiau atsakyti.

    Jūsų vardas (būtina)

    Jūsų el. pašto adresas (būtina)

    Pasirinkite pageidaujamą programą

    Jūsų žinutė