Kidulių dvaras

A.Ufarto nuotr.

A.Ufarto nuotr.

Kidulių dvaro rūmuose rengiamos XIX a. pr. dvaro šokių popietės. Tai linijiniai valsai, rateliniai ir kadriliniai dvaro šokiai, anksčiau buvę ypač smagia dvaro pramoga. Užsiėmimus veda senovinių šokių studija „Saltare Festum“. Organizuojamos įvairios tautodailininkų parodos, vyksta koncertai, pasirodo teatro trupės. Vyksta paskaitos apie dvarų istoriją ir kultūrą, kviečiami lektoriai iš universitetų, vyksta kita švietėjiška veikla. Visa veikla orientuojama į XIX a. dvarų kultūrą.

Kidulių dvare organizuojamas ir populiarumo sulaukė renginių ciklas „Sėkmės istorijos“.

Kidulių dvaro programa

Tai teatralizuota ekskursija, kurios metu pasakojama dvaro istorija, degustuojamas vynas, bei šokami XIX a. istoriniai dvaro šokiai. Iškirtinius įspūdžius garantuoja dvaro damų teatrališkumas, bei jų atliekami šokiai, kolektyvo vadovė Irma Svetlauskiene. Tuo pat metu gomurius lepins vietinio vyndario Juozo Vilkenio vynai. Išgirsite kaip reikia mėgautis vynu, bei kitų įdomių paslapčių apie dvarišką gėrimą. Ir žinoma nereikia pamiršti, jog visi dvaro svečiai bus pakviesti sušokti keletą šokių su damomis ir taip įsijausti į karališką atmosferą.

* Ekskursijų grupės priimamos nuo 10 iki 20 asmenų.

* Dėl teatralizuotų ekskursijų kreipkitės asmenine žinute Kidulių dvaro facebook paskyroje, mob. tel. nr. +37063054045 arba užpildydami žemiau esančią formą

Susisiekti su kultūrinių renginių organizatore:

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

Patvirtinkite, jog esate ne robotas

Mus rasite: