Kidulių dvaro paslaugos

Edukacinė programa „Napoleono lobio paieškos“

Karališkasis Kidulių dvaras ištuštėjo – šeimininkai išvyko į kurortus…. Pasiliko tik bambeklė tarnaitė. Bet neapsigaukite! Tik ji ir žino, kur yra paslėptas Napoleono lobis! Dalyviai gauna žemėlapį ir nuorodas kaip surasti lobį. Paprasta? Ir vėl neapsigaukite! Dalyvius pasitinka paslaptingi ponai ir ponios, kurie nuotaikingomis užduotimis ir žaidimais vis bando atitolinti lobio radybas: vyksta medžioklė ir laimikio dalybos, linksmos šokio pamokos, mados ir etiketo pramogos damos garderobinėje, ieškotojai klaidinami dvaro rūsiuose ir parko takeliais.

Galų gale paieškas vainikuoja lobio radybos ir poniškos linksmybės, užkandžiai. Tinka šeimoms, suaugusių, ir moksleivių grupėms. (Moksleivių grupėms taikomos lengvesnės, didesnio aktyvumo reikalaujančios užduotys)

Kaina moksleivių grupėms – 4 eurai / asm.
Suaugusių grupėms fiksuota kaina – 200 eurų.
Trukmė ~ 2,30 val.

Programa organizuojama kovo– spalio mėnesiais.
Edukacinė programa užsakoma iš anksto tel.: 8-682-90625, 8-601-95938


Ekskursija ir edukacinė dvaro šokių pamoka (+ parodomoji dvaro šokių programa su vaišėmis)

Svečius pasitinka dvaro ponia, ji ruošiasi vakaro pokyliui, renkasi garderobą, repetuoja naujus, madingus šokius – angliškuosius kontradansus, polkas, valsus, menuetus. Dalyviai susipažįsta su 19 amžiaus drabužio mados įvairove (5 siluetai!) , mokosi nuotaikingų dvaro šokių – vedama pamoka. Šokių pamoka žaisminga, nesudėtinga, pritaikyta ir vyresnio amžiaus žmonėms ir ne tik. Šokio pamokas veda istorinio šokio studijos meno vadovė. Svečiams pasakojama dvaro istorija, vedama ekskursija.

Pageidaujant, programa papildoma parodomąja istorinių šokių studijos šokių programa su pavaišinimu: iš aplinkinių dvarų atvyksta išsipusčiusios damos, užverda intrigos, paskalos. Dvaro menėse pasigirsta šventinis šurmulys, damos konkuruoja dėl kavalieriaus dėmesio, prasideda šokių vakaras su puikiomis vaišėmis.

Kaina – 6,00 eurai / asm., trukmė – 1,5 val. Mažiausia visos ekskursijos kaina – 120 eurų.
Parodomoji istorinių šokių studijos šokių programa su vaišėmis + 10 eurai / asm., trukmė – 2 val. Mažiausia visos ekskursijos kaina – 200 eurų.

Edukacinė programa užsakoma iš anksto tel.: 8-682-90625, 8-601-95938


Istorinių dvaro šokių programa

Istorinių šokių kolektyvo parodomoji 19 amžiaus šokių programa, įtraukiant ir svečius į šokių sūkurį. Šokami kontradansai, polkos, valsai, menuetai. Šokiai nesudėtingi, žaismingi, pritaikyti ir vyresnio amžiaus žmonėms. Svečius žavi ne tik šokio žingsneliai, bet ir puošnūs damų drabužiai.

Atvykstant į renginio vietą – 200 eurų. Trukmė – 1 val.
Edukacinė programa užsakoma iš anksto tel.: 8-682-90625, 8-601-95938


Teatralizuota ekskursija su vaišėmis

Atvykusius svečius pasitinka dama, papasakoja dvaro istoriją ir po to vedasi svečius į didžiąją menę pasivaišinimui ir smagiam pasibuvimui drauge.

Kaina – 9,00 eurai / asmeniui. Mažiausia visos ekskursijos kaina – 150 eurų.
Edukacinė programa užsakoma iš anksto tel.: 8-601-95938


Jei turite klausimų galite kreiptis į mus žemiau esančioje formoje. Pasistengsime kuo greičiau atsakyti.

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Pasirinkite pageidaujamą programą

Jūsų žinutė