Būti bendruoMeniškais dar nebuvo taip paprasta!

Kidulių bendruomenės centras „Vinkšnupis“ kviečia prisijungti prie Kidulių dvaro puošimo. Šiemet derinsime taupumą su ekologija ir kūrybiškumu. Genialumas – paprastume, todėl siūlome nesididžiuoti ir tapti bendro džiaugsmo dalimi. Kalėdinę nuotaiką sukurkime kartu!

A. Lenortavičės nuotrauka

A. Lenortavičės nuotrauka

Kalėdos – metas, kai norisi būti geresniais, todėl siūlome užsidirbti papildomų karmos taškų laukiant Kalėdų senelio apsilankymo.

Sekdami Kidulių dvare vyraujančia ekologine nuotaika papuošimus laisvalaikio salei nusprendėme gaminti iš kartono cilindrų. Siūlome pagaminti snaiges pagal žemiau pateiktą pavyzdį ir atnešti į Kidulių dvarą (ar biblioteką). Taip jūsų rankų šiluma ir nuoširdžios pastangos papuoštų mūsų visų kultūros židinį. Procesas tikrai nesudėtingas, todėl drąsiai galite įtraukti visą šeimą. Juk pačius mažiausius reikia išmokyti ir menų, ir bendruomeniškumo.

dsc_0032

Tuos, kurie turi daug noro, tačiau stinga kūrybinio ūpo ar įgūdžių, kviečiame išmokti gaminti tokias snaiges Kidulių dvare. Ir kartu pabūsime, ir patys sau šventę susikursime. Žadame patyrusių kūrybininkių patarimus ir tikime, kad užsikrėsite jų entuziazmu. Susibūrimo datą suderinsime pagal norinčiųjų kompaniją.

 

Nuoširdžiai,

BC „Vinkšnupio“ aktyvas

Jums taip pat patiktų