Pranešame apie adresų keitimą

Informuojame, kad 2017 m kovo 31 d. rajono savivaldybės tarybos posėdyje bus svarstomas sprendimo „Dėl pavadinimo gatvei suteikimo, geografinių charakteristikų pakeitimo gatvei“ projektas.

 

Sprendimo projekte numatyta suteikti gatvėms pavadinimus. Kidulių seniūnijos, Palankinės kaime bus pavadinta Vieškelio gatvė.

Svarbu tai, kad įregistravus gatvių pavadinimus VĮ Registrų centras Gatvių registre, bus pakeisti adresų numeriai ir adresai. Kidulių sen.,  Papiškių kaimo Vieškelio gatvės  namai gaus numerius -4,  6, 8.

Su sprendimo projektu ir gatvių išdėstymo planais galima susipažinti rajono savivaldybės internetinėje svetainėje skiltyje „Tarybos sprendimų projektai“: http://www.sakiai.lt/go.php/lit/Del-pavadinimo-gatvei-suteikimo-ir-geografiniu-charakteristiku-pakeitimo/20238/1111/0/1

Administracijos direktoriaus įsakymais 2017 m. kovo 6 d.  Nr. AT-239 ir 2017 m. kovo 15 d. AT-271 jau suteikti ir adresų registre įregistruoti žemės sklypų, kurie pagal paskirtį ir naudojimo būdą yra adreso objektai. Vienas jų – Kidulių sen., -Piesčių, Mozūriškių kaimuose.

Visi atnaujinti adresai paskelbti Šakių r. sav. tinklalapyje skyriuje „Paslaugos“  -„Administracinės paslaugos“  -„Ūkio skyriaus teikiamos paslaugos“ –„Ūkio skyrius informuoja“ http://www.sakiai.lt/go.php/lit/Ukio-skyrius (apačioje)

Parengta pagal Šakių r. sav. administracijos Ūkio skyriaus informaciją

Jums taip pat patiktų

1 atsakymas

  1. Edita parašė:

    Labai negražus,beprasmis pavadinimas gatvės. Lietuvių kalba tokia turtinga ir skambi, o suteikiant gatvei pavadinimą iškilo tik „vieškelis”???:( gerai,kad ne žvyrkelis. Nors gal būtų geriau.