Kidulių atviros jaunimo erdvės atidarymas

Šakių viešoji biblioteka džiaugiasi ir didžiuojasi plėsdami bibliotekos veiklas ir galėdami pasiūlyti dar vieną erdvę jaunimui Šakių rajone, kuri atsiveria po Kidulių bibliotekos stogu!

Vasario 8 dieną, Kiduliuose, Šakių viešosios bibliotekos Kidulių padalinyje, atverta dar viena Atvira jaunimo erdvė Šakių rajono jaunimui.

Naujos Atviros jaunimo erdvės gyvavimo pradžią simbolizavo juostos nukirpimas. Atidarymo juostą iškilmingai perkirpo Savivaldybės meras Raimondas Januševičius, Šakių Viešosios bibliotekos direktorė Kristina Lebedžinskienė ir Kidulių seniūnijos seniūnė Renata Švelnytė-Mykolaitienė.

Šventiniame renginyje dalyvavo gausus būrys svečių, kurie į renginį atvyko ne tik su sveikinimo žodžiais, tačiau ir dovanomis jaunimui, kad laikas šioje erdvėje tikrai būtų malonus, prasmingas ir produktyvus. Jaunimą ir erdvės įkūrimo iniciatorę Mariją sveikino Savivaldybės meras Raimondas Januševičius, vicemeras Darius Jakavičius, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas, Judita Ambrasienė, Šakių socialinių paslaugų centro Atviro jaunimo centro darbuotojos Zita Jakaitienė ir Miglė Mačiulskaitė, Kidulių seniūnė Renata Švelnytė-Mykolaitienė, Kidulių pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Gražina Bartkuvienė, Jaunimo reikalų koordinatorė Danutė Jurgutienė, Kidulių bendruomenės centro pirmininkė Zita Janulaitienė, Jaunimo reikalų tarybos nariai ir kiti svečiai. Meninę programą renginio dalyviams ir svečiams dovanojo Šakių rajono Meno mokyklos, Kidulių pagrindinės mokyklos ir Jurbarko Antano Sodeikos meno mokyklos mokytojai ir auklėtiniai.

Džiaugiamės, jog rajone duris atvėrė dar viena vieta, suteikianti galimybę jauniems žmonėms susitikti, užsiimti įvairiomis veiklomis, plėtoti iniciatyvas ir prisidėti prie bendruomenės vystymosi. Dėkojame Šakių Viešajai bibliotekai ir jos direktorei Kristinai Lebedžinskienei, jog rado galimybes prie bibliotekos vykdomų veiktų įtraukti ir darbą su jaunimu bei linkime Marijai sėkmės ir neišblėstančio užsidegimo veiklose.

Jums taip pat patiktų