Organizatorių padėka prisidėjusiems prie miestelio šventės

Štai pralėkė senovinio šokio žingsneliu didžioji mūsų mažo miestelio šventė. Nutilo vaikų juokas parke, puošnios damų suknelės sugulė į skrynias, kariai grįžo į savo namus palikę ginklus kareivinėse, išdžiūvo vyno upės, ištirpo sūrio kalnai. Šitiek ruoštasi, stengtasi ir viskas jau tik gražūs prisiminimai. Tikimės, kad būtent jie jums vis žadins nostalgiją ir skatins dažniau apsilankyti Kidulių dvare, kur gyvena šita maža pasaka. Nesnausdami ant laurų jau dėliojamės mintis kitų metų renginiui, tačiau nepamirštame pasidžiaugti ir mūsų visų kartu pasiektais rezultatais. Norisi padėkoti visiems ir kiekvienam atskirai.

IMG_8802

Pirmiausia, už reklamos platinimą esame dėkingi internetinei svetainei Kiduliai.lt, Šakių rajono laikraščiui „Draugas“, Jurbarko rajono laikraščiams „Mūsų laikas“ ir „Šviesa“, Šešupės euroregiono turizmo informacijos centrui. Už daug liaupsių sulaukusių reklaminių klipų kūrimą dėkojame jungtinei senųjų ir naujųjų savanorių komandai. Už šventės akimirkų fiksavimą ir pateikimą viešojoje erdvėje dėkojame Andriui Ufartui, Donatui Žilaičiui, Ryčiui Jonui Rainiui, Ievai Rogačiūtei ir Monikai Būblaitytei.

Už miestelio puošimą šventine atributika esame dėkingi į pagalbą atskubėjusiai jaunajai dailininkei Sigutei Liachovičiūtei ir nepailstančioms auksarankėms: Astai Bunikienei, Aidai Bunikytei – Lenortavičei, Odetai Martinkevičienei, Zitai Janulaitienei, Ligitai Bakūnovaitei, Danguolei Bosienei ir Eglei Macijauskienei. Moteriškėms gelbėjo ir Algis Bunikis, Virgilijus Bosas bei Kidulių bendruomenės „Vinkšnupis“ pirmininkas Martynas Mockevičius. Už tai, kad dvaras pražydo karališkais žiedais dėkojame gėlininkams Gediminui ir Vilijai Urbaičiams.

Už renginio organizavimą dėkojame dvaro šokių kolektyvo vadovei Irmai Svetlauskienei, dvaro renginių organizatorei Veronikai Novickaitei, moterų etnografinio ansamblio vadovei Laimutei Blaudžiūnienei taip pat su technine dalimi tvarkytis padėjusiems Martynui Mockevičiui, garso operatoriui Ramūnui Mozūraičiui, bei Kidulių seniūnijos seniūnui Mindaugui Mykolaičiui.

Kadangi karališkos pramogos ir kainuoja atitinkamai, už finansinę paramą, kurią stengėmės naudoti itin suvalkietiškai, esame labai dėkingi verslininkams Astai ir Rolandui Bautrėnams, Danutei ir Jonui Dimaičiams, Juozui Dimaičiui, Kaimo turizmo sodybos „Nemuno Vingis“ savininkui Aliui Šuikai, bitininkui Žilvinui Macijauskui, Raimondui Gustui, verslininkui Donatui Gardauskui, Kęstučiui Saročkai, ūkininkui Dariui Ufartui, Džiulijetai ir Romui Ufartams, ūkininkui Laimučiui Žemaičiui, Rimui ir Tautvydui Česnaičiams, ūkininkui Audriui Žemaičiui bei įmonėms UAB „Medžio projektas“, D. Girdausko IĮ „ROLLin”, UAB „Elodena“, UAB „Gulbelė“, UAB „Entafarma“, „Kilimukai.lt“ ir Lietuvos vyndarių asociacijai.

Už įkūnytus naujuosius dvaro gyventojus dėkojame savanoriams: asmeninei ponios tarnaitei Ievai Rogačiūtei, siuvėjai Ingai Būblaitytei, barzdaskučiui Mantui Norvilui, šukuosenų meistrei Giedrei Undraitytei, mažajai damai Milvai Martišiūtei, jaunosioms dvaro viešnioms Arinai Valuckaitei ir Eglei Česnakaitei. Džiaugiamės, kad Julija Macijauskienė įsitraukė į dvaro žaidimą ir prisistatė buvusia dvaro ekonome (svarbiausia, kad ir išėjusi į pensiją nepaliauja rūpintis dvaru). Širdį glostė kiekvienas jūsų pasirinktas dvariškos aprangos akcentas. Tikimės, kad kitąmet būsite dar drąsesni ir rasite sau vietą galimų dvaro personažų sąraše.

Už savo amato demonstravimą ir pažintį su jo specifika dėkojame sūrinei „Varinis puodas“, Ritinių bendruomenei su savo žymiaisiais sūriais, kraštiečiams: bitininkui Žilvinui Macijauskui, Egidijaus Jasevičiaus sraigių ūkio atstovėms, Vyninei – kavinei „Vilkenta“. Už surengtą savo darbų mugę – Kidulių bendruomenės auksarankėms. Už savo vyriškos aistros pristatymą šventėje esame dėkingi „Sūduvos Lada“ grupės nariams ir karybos paveldo klubui „Kauno pavieto Laisvieji šauliai“. Taip pat vaikų užimtumą organizavusioms Jurbarko kūrybinėms dirbtuvėlėms bei gerą darbą padaryti kvietusiam Nacionaliniam kraujo centrui ir kraują aukojusiems šventės svečiams.

Didžiulės atskiros padėkos nusipelnė Inga Navlickienė prisidėjusi ne tik prie dvaro scenografijos kūrimo, tačiau ir atnešusi į Kidulių dvarą visiškai naują ir labai perspektyvią veiklą – kūrybines, edukacines keramikos dirbtuves. Savaitę prieš miestelio šventę Kidulių dvare vyko keramikos stovykla, kurios metu ne vienas kiduliškis užsikrėtė šia archajiška veikla. Tikimės, kad tai taps dar vienu mūsų dvaro atributu.

Šventės organizatoriai

Jums taip pat patiktų