Susitikimas su valdžios atstovais dėl kelio KIDULIAI – GELGAUDIŠKIS asfaltavimo perspektyvos

Sausio 16 d. Kidulių dvare bendruomenės ir susisiekimo viceministro bei kelių direkcijos atstovo susitikimas buvo karštas, bet gana pozityvus. Suprantamas žmonių nusivylimas seniai dalintais ir neįgyvendintais pažadais, tad buvo svarbu dar kartą išreikšti abipusį poreikį, lūkestį bei pakalbėti apie turimus resursus bei esamą padėtį.

Bendruomenės gausa dar kartą paliudijo šio objekto svarbą ir kad asfaltavus kelią Kiduliai-Gelgaudiškis jo naudojimo intensyvumas tik padidės, nesikeičia nei prie jo esančių objektų kultūrinė, istorinė ir socialinė svarba, nekinta ir Šakių rajono savivaldybės tarybos 2017 m. gegužės 26 d. sprendimu Nr. T-164 išreikšta valia duodant prioritetinius balus būtent šiam kelio ruožui asfaltuoti. Svarbu buvo išgirsti ir kelių direkcijos Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktoriaus Aivaro Vilkelio patikinimą, kad naujai rengiamoje metodikoje būtent savivaldybių žodis taps vienu iš svarbiausių argumentų, kad kelias Kiduliai-Gelgaudiškis bus projektuojamas kaip vientisas objektas ir jo eiliškumo pakitimui nėra jokių naujų aplinkybių. Belieka laukti visos žvyrkelių asfaltavimo programos šalies mastu finišo ir aktyviai dalyvauti projektavimo darbuose.

Paskutinis akcentas – sveikintinas šios vyriausybės siekis sukurti ilgalaikę kelių priežiūros ir atnaujinimo strategiją, sukurti tvarkas, kurių neįtakotų atskirų politikų pasikeitimai ar užkulisiniai susitarimai medžioklėse ar pirtelėse. Tik taip galėsime garantuoti tvarius sprendimus ir piliečių lūkesčių pateisinimą. Tik taip daugės tarpusavio pasitikėjimas mūsų valstybėje.

Facebook.com inf.

Jums taip pat patiktų