Vasario 16-oji kitaip

Kidulių jaunimo ekologinis klubas „Šerenta” įsikūręs Kidulių dvaro rūsyje vienija veikiančius ir veikti norinčius kraštiečius. ŽYDINTYS KIDULIAI – iniciatyva siekianti parodyti, kaip paprastai, kiekvienas prisidėdamas pagal savo sugebėjimus, gali gražinti savo bendruomenės kasdienybę. Iš dėvėtų medvilninių drabužių bendruomenės moterų pasiūtos trispalvės gėlytės-sagės, su keraminiu 100-mečio simboliu centre, susegtos į tautiniais motyvais ištapytą medžio lają.

Vasario 16-osios proga 100 žiedelių bus išdalinta bendruomenės aktyvistams ir kitiems, darantiems gerą Kidulių kraštui – klubo parengtas sąrašas papildomas socialiniame tinkle „Facebook” išreikštomis kraštiečių padėkomis konkretiems asmenims, taip skatinant viešai padėkoti veikiantiems. Minint 100-mečio sukaktį medis sužaliuos lapeliais su tų atsidavusių žmonių vardais.

Siekiame ne tik pasidžiaugti tarpusavyje, bet ir atkreipti dėmesį į tai, kad mūsų miesteliui yra gyvybiškai svarbi galimybė kūrybiškai veikti kartu, kartu kurti Kidulius tokius, kuriuose norime gyventi, kartu paversti juos žydinčiais. Nepaisant emigracijos Šakių rajone išsiskiriame dideliu jaunimo aktyvumu kultūrinėse veiklose. Atsakingai ir su dideliu užsidegimu įsisaviname valdžios skiriamą paramą bei palaikymą.

Kultūrinis židinys Kidulių dvare padeda suburti skirtingo amžiaus kraštiečius, suteikia galimybę bent kartais užsukti ir prisidėti išvykusius gyventi į didmiesčius, užsienį, taip pat tapome patraukliu veiklos tašku Šakių bei Jurbarko rajonų gyventojams.

Daugiau info apie visos bendruomenės veiklas: www.kiduliai.lt

Jums taip pat patiktų