Vasario 16-osios šventė Kidulių dvare

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Kidulių kraštas paminėjo ypatingai – šventinis renginys prasidėjo šv. mišiomis už laisvą Lietuvą Kaimelio Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje. Maldos ir susikaupimo akimirkos suvienijo bendruomenę, įprasminant laisvės vertę bei pagerbiant tautos didvyrius.

Po šv. mišių šventė persikėlė į Kidulių dvarą, kur vyko įspūdingas koncertas, į kurį pakvietė Jurbarko krašto bardai Kęstutis Bastys ir Rimas Liorančas. Šis koncertas buvo ypatingas tuo, jog skambėjo dainos pagal kiduliečio Kęstučio Vaisiliausko eiles. Jautrios ir prasmingos poeto eilutės susiliejo su melodingais akordais, sukurdamos nepakartojamą atmosferą, kupiną jausmų ir prisiminimų.

Renginyje dalyvavo ir Šakių rajono vicemeras Egidijus Peleckis, kuris įteikė Kęstučiui Vaisiliauskui Šakių rajono mero padėką – nuoširdų įvertinimą už kūrybinį indėlį ir prasmingus žodžius, įkvėpusius šventės dalyvius. Taip pat Kidulių seniūnė Renata Švelnytė-Mykolaitienė įteikė Gausybės rago padėką, išreikšdama dėkingumą už poeto talentą ir jo svarbą bendruomenei.

Šilta, jauki ir šviesi atmosfera lydėjo visą vakarą – muzika ir poezija sujungė žmones į bendrystę, primindama apie mūsų laisvės vertę bei šventės prasmę.

Su visų mūsų švente! Tegul Vasario 16-osios dvasia ir toliau stiprina mus bendrystėje bei meilėje savo kraštui.

You may also like...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *