Apie seniūniją

Kidulių seniūnija išsidėsčiusi šiaurės vakarinėje Šakių rajono  dalyje, 25 kilometrai nuo Šakių. Šiaurinėje dalyje ribojasi su Nemunu, rytinėje dalyje su Gelgaudiškio seniūnija, vakarinėje dalyje su Sudargo seniūnija, o pietinė seniūnijos dalis ribojasi su Baltkojų ir Liaušių miškais. Kidulių seniūnijos centras, Kidulių miestelis įsikūręs vaizdingame kairiąjame Nemuno krante, priešais Jurbarką. Miestelį sudaro susijungę keli kaimai: Kiduliai, Kukarskė, Judriai, Šiaudinė ir Kaimelis. Šios vietovės, besitęsiančios panemunėmis daugiau kaip 3 km., yra pačiame Nemuno slėnio pakilime. Seniūnijos teritoriją kerta respublikinės reikšmės kelias Jurbarkas – Šakiai – Pilviškiai. Vienas iš ilgiausių tiltų per Nemuną, ties Kiduliais jungia Suvalkiją su Žemaitija.

Kidulių seniūnijos plotas – 12405 ha, tame skaičiuje – 1520 ha miškų ir 51,6 ha vandens tvenkinių.

Seniūnijoje veikia šios įstaigos:

Kukarskės globos namai, Kidulių pagrindinė mokykla, VšĮ „Kidulių ambulatorija“, VĮ Šakių miškų urėdijos Kidulių girininkija, Šakių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kidulių padalinys ir Voverių padalinys.

Kidulių seniūnijoje yra du bendruomenės centrai: Voverių bendruomenės centras „Jotija“ savo veiklą pradėjęs 2003 m., pirmininkė Rasa Liubamirskaitė ir Kidulių bendruomenės centras „Vinkšnupis“ savo veiklą pradėjęs 2004 m., pirmininkė Zita Janulaitienė.

Seniūnijoje veikia šios įmonės:

Vyninė UAB „Vilkenta” – Kiduliuose,

UAB „Šalpusnio vaistinė“ – Kiduliuose,

Kebabinė UAB „Džermita“ – Kiduliuose,

UAB „Gelvybė“ degalinė Kiduliuose ir degalinė Mozūriškių k.,

Kaimo turizmo sodyba „Nemuno vingis“ – Maštaičių k.,

Kaimo turizmo sodyba „Dobilas“ – Jakaičių k.,

Alvydo Pečiulio kaimo turizmo sodyba „Vinkšnupis“ – Judrių k.,

Vidos Galvelienės kaimo turizmo sodyba – Kukarskės k.

Apgyvendinimo įstaiga „Duarto House, Sauna and Hot Tub“  – Šiaudinės k.

Pagrindinis verslas Kidulių seniūnijoje yra žemės ūkis – augalininkystė, pienininkystė. Seniūnijoje yra apie 20 stambesnių ūkių.