Prisiminimų parke vėl skambėjo Tautiška giesmė

Jums taip pat patiktų

7 atsakymų

 1. Ronius parašė:

  Šventė savo reklaimai. Ataskaita rajonui apie renginį paminėti liepos šestąją buvo suruošta seniūno ir jo draugų rato .Nei vienoje Skelbimų lentoje Kiduluiose ir kitose informavimo priemonėse nebuvo kviečiami kiduliečiai paminėti šią Lietuvai svarbią datą .Buvę seniūnai šią datą paminėdavo ,kur kas iškilmingiau ,buvo deginamas laužas, kalbama apie Mindaugą, kaip Valstybės įkūrėją,šokiai tęsdavosi iki jam užgęstant .Malonu kito žmogaus kasdieniniu triūsu puselėjamoje ir prižiūrimoje teritrorijoje ruošti renginius seniūnui ir bendruomenės pirmininkui būnant dėmėsio centre laikant Valstybinė vėliavą ir nekviečiant miestelėnų .To dar nebuvo Kiduliuose.

  • Vienas iš seniūno draugų, giedojes himną ne dėl rajono ataskaitos parašė:

   Seniūnas turi draugų, o tamsta turbūt esat šeimoje apleistas-demesio trūkumas konkretus. Gėda turėtų būti jūsų vaikams dėl tokio elgesio.
   Roniau, sunes loja, o karavanas eina tolyn. Beje, ne pro šalį būtų pakartoti lietuvių kalbos rašybos taisykles.

   • Ronius parašė:

    Himno giedotojui,ne pro šal ir pačiam pakartoti rašybos taisykles,lukštenant saulėgražas poilsiavietėje ,pačiam turėtų būti gėda , nes aš jas kas rytą sušluoju ir atiduodu karavanui kuris eina tolyn kartu su tavimi kol pasieks depresiją.

 2. Bendruomenietis parašė:

  Niekur nerandu informacijos apie ataskaitinį bendruomenės narių susirinkimą. Tai bus jis ar nebus? o jei bus, tai kada?

 3. Ronius parašė:

  Nuo rugpiūčio 1-mos, paskiriu sau nemokamas atoistogas.Prašau seniūnijos ir bendruomenės pasirūpinti „Prisiminimų Parko” tvarka ,kad nebūtų gėda per miestelio šventę čia apsilankiusiams svečiams.