Voveriai – mirštantis kaimas, ar turistų traukos centras?

Birželio 21 dieną Voverių bendruomenės nariai susitiko su valdžios atstovais aptarti keleto jiems aktualių klausimų, pakalbėti apie rūpesčius, kuriais gyvena. Vienas pagrindinių susitikimo akcentų – kelias į Voverius, kurio asfaltavimo voveriškiai laukia jau ne vienerius metus.

Salėje kilęs nepasitenkinimo šurmulys rodė prisipildžiusią Voverių gyventojų kantrybės taurę, o mero atneštos žinios žmonių nei kiek nenuramino. „Daug metų laukiame kelias, kol bus išsasfaltuotas. Projektas jau padarytas ir kai bus finansinės galimybės – išasfaltuosim. Paklausit: „Kada bus tos finansinės galimybės?“ Aš jums atsakysiu: „Aš jų greit nematau!”- kalbėjo rajono vadovas.

Kaip žinoma, asfaltavimo laukia ne vien Voverių gyventojai, bet ir daug kitų rajono vietovių. Kol kas nėra lėšų, kad būtų galima sujungti kelio atkarpą nuo Gelgaudiškio iki Plokščių, neasfaltuotas kelias nuo Kidulių iki Gelgaudiškio ir t.t. Gyventojai sunerimo: kada ateis jų eilė? „Ar galima pasitikėti, kad mes stovėsime eilėje ir kažkas neužlįs prieš mus?“- pasigirdo replika iš salės. „Pagal ką sudaromi prioritetai?“- klausė kitas voveriškis.

Visą straipsnį galite perskaityti čia

Jums taip pat patiktų