Ajana Lolat žygio per Lietuvą viena stotelė – Kiduliai

Balandžio 18 dieną į Kidulius atvyko Ajana Lolat. Pirmiausia ji apsilankė Kidulių pagrindinėje mokykloje, kurioje ją pasitiko mokiniai ir mokytojai, bei palinkėjo jai sėkmės ir stiprybės žygyje. Ajana su mokiniais pasidalino savo gyvenimiškąja patirtimi. Savo įkvepiančioje kalboje ji paskatino mokinius nepasiduoti sunkumams, siekiant užsibrėžtų tikslų.

Prie Kidulių seniūnijos pastato Guinness pasaulio rekordininkę, ,,Lietuvos Garbė” heroję Ajana Lolat pasitiko Kidulių seniūnijos seniūnė, Kidulių bibliotekos darbuotojos bei Kidulių AJE jaunimas, kurie dalį maršruto kartu žygiavo ir nuoširdžiai bendravo.

Ajana Lolat, kuriai nuo gimimo yra diagnozuotas rankų ir kojų paralyžius, susiruošė į įspūdingą 42 dienas besitęsiantį žygį per Lietuvą. Tai Ajanos Lolat „Svajonių žygis“. Ajana šiuo žygiu siekia šviesti Lietuvos visuomenę apie negalią ir įkvėpti asmenis turinčius negalią siekti savo tikslų, kurie iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nepasiekiami ir taip pat, pabrėžti šunų asistentų naudą ir svarbą žmonėms turintiems negalia.

Jums taip pat patiktų