Aktyvaus laisvalaikio ir sporto šventė „Voveriai 2014”

10258700_1511091232438377_1867599667624389156_oVoverių bendruomenės centras ,,Jotija“ kartu su partneriu Bunikių kaimo bendruomene ,,Kregždantė“ įgyvendina ES projektą ,,Aktyvaus poilsio zonos prie Voverių tvenkinio plėtra, teikiant vandens turizmo paslaugas“ pagal Šakių krašto integruotą vietos plėtros strategiją „Gyvensenos kokybės gerinimas Šakių rajono kaimo vietovėse“ per Šakių VVG.

Bunikių bendruomenė „Kregždantė“ aktyviai atsiliepė į Voverių bendruomenės pirmininkės Elenos Pocevičienės kvietimą dalyvauti šiame projekte. „Nors Bunikių bendruomenė įsikūrusi tik vieneri metai, bet turi naujų idėjų, kurias gali pritaikyti bendrame projekte“, – kalbėjo bendruomenės pirmininkė Elena Pocevičienė.

Pirmasis žingsnis jau žengtas – organizuojat sporto šventė, kuri bus kaip startas mūsų programos vykdymui. Krepšinio turnyre 3 x 3 Šakių rajono mero Juozo Bertašiaus taurei laimėti nugalėtojais tapo Valenčiūnų komanda ,,Berazumiai“,  II vieta atiteko ,,Vilkų“ komandai iš Šakių, III vieta taip pat šakiečių komandai ,,Piknik“.

Baidarių rungtyje Voverių bendruomenės centro įsteigtai taurei laimėti nugalėtojais tapo „Voverių“ komanda, kurios sudėtyje Audrius Jokubaitis ir Valerijus Tautkus, II vietos nugalėtojais tapo komanda „Elena“ kurios sudėtyje Antanas Pocevičius ir Giedrius Laurinavičius. III vietą laimėjo „Tomadachi“ komanda su Simu Andziuliu ir Arnu Radzevičiumi.

Galiūnų turnyro stipriausia „Voverių“ pirmoji komanda apdovanota  tarptautinių turnyrų nugalėtojo, sporto klubo „Audra“ prezidento Kęstučio Smirnovo įsteigta taure. II vietą laimėjo Bunikių  galiūnai, III vietą užėmė Voverių antroji komanda.

Paplūdimio tinklinio nugalėtoja „Lukšių“ komanda buvo apdovanota Šakių VVG įsteigta taure. II vietą laimėjo komanda „Gandra“, III vieta atiteko „Sakalų“ komandai.
Krepšinio baudų taikliausią metiką Vaidą Miščiką apdovanojo Bunikių bendruomenės pirmininkė Jolita Beržvinskienė. II vietą laimėjo Gytis Gotautas, III vietą Rimvydas Šimaitis.
Kidulių seniūno Mindaugo Mykolaičio įsteigta taurė atiteko stalo teniso varžybų nugalėtoju.

Pulo turnyrinė lentelė išsidėstė taip: I vieta Žilvinas Zaronskis, II vieta Ieva Labutytė. III vieta Andrius Lenortavičius.

Šaškių turnyre pergalę šventė  Gytis Gotautas,  II vietą užėme Paulius Eidimtas, III vietą – Audrius Stankaitis.

„Mes tikime, kad šis bendradarbiavimas tarp dviejų bendruomenių parodys, jog toks veiklos modelis veiksmingas ir atneša dvigubai daugiau naudos. Ir rezultatas suteiks daugiau išliekamosios vertės prie Voverių tvenkinio rekreacinės erdvės kūrimo pritraukiant kiekvieną kartą vis daugiau ir daugiau žmonių į šį unikalų rajono kampelį“, – kalbėjo Bunikių bendruomenės pirmininkė Jolita Beržvinskienė.