Ir kiduliečiai norėtų turėti savo vaikų darželį

Antradienį Kidulių pagrindinėje mokykloje lankėsi rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis, jo patarėja Violeta Simonavičienė, Švietimo, sporto ir jaunimo reikalų vedėjas Elvydas Pauliukėnas bei Kidulių seniūnas Mindaugas Mykolaitis. Jie apžiūrėjo patalpas, kur rudenį persikels nauja ikimokyklinukų grupė, kur įsikurs pirmokai, kur ateityje būtų galima įrengti darželio patalpas, sutarė dėl sporto salės, kurioje vyksta ir kitokio pobūdžio renginiai, remonto.

Laikinai Kidulių pagrindinės mokyklos direktoriaus pareigas einantis Robertas Sakas aprodė rajono savivaldybės valdžios atstovams patalpą, į kurią nuo naujųjų mokslo metų bus perkelta ikimokyklinukų grupė. Šiuo metu ją lankyti pageidauja 13 vaikų. Dėl amžiaus skirtumo būdami mišrioje grupėje jie trukdo priešmokyklinukams. Nors šiuo metu į šią grupę gauti tik devynių tėvų prašymai, tikimasi, kad per vasarą gali atsirasti daugiau.

Anksčiau šioje patalpoje mokytojos Danutės Dimaitienės iniciatyva buvo įkurtas etnografijos muziejus, kuris bus perkeltas į mokyklos bibliotekos skaityklos patalpą. Nors buvo svarstyta mokykloje pasilikti mokyklos, o Kidulių krašto eksponatus perduoti dvarui, tačiau mokytoja išreiškė pageidavimą nedraskyti muziejaus ir jį palikti vienoje vietoje. Mero teigimu, visada gaila, kai eksponatas padėtas ten, kur nėra matomas. Jis kvietė susėsti su mokytoja dialogui, kad būtų kalbamasi ir susitarta, nes neturėtų būti savitikslių dalykų – turim muziejų, į kurį niekas neužeina, o dvarui tokių eksponatų labai trūksta.

Skaityti visą straipsnį

drg.lt

Jums taip pat patiktų