Sekmadienį Kidulių dvare koncertavo A. Manikas

Balandžio 4-tosios popietę, Kidulių dvare pradėdamas jau ketvirtąjį koncertą tą dieną žinomas atlikėjas džiaugėsi, kad, nors ir negausiai, bet susirinko tikri muzikos mylėtojai, o tokių žmonių apsuptyje nuovargis kaip mat dingsta. Dainininkas skatino žiūrovus susikurti sau gerą nuotaiką: kartu palinguoti, padainuoti, pasiploti. Žadėjo „dainų mišrainę“ iš jo paties dainų ir savaip atliekamų, senų šlagerių. Taip pat dėkojo Kidulių bendruomenės pirmininkei Zitai Janulaitienei už pagalbą rengiant koncertą.

Jau po poros pirmų dainų publika smagiai plojo į taktą ir vis drąsiau pritarė. Vienus sužavėjo iš ankščiau žinomos atlikėjo dainos, kitus papirko charizma ir nuoširdumas, o dar kiti tiesiog negalėjo atsispirti smagiai bendrai atmosferai šviesioje, šiltoje dvaro salėje. „Aš daug nešnekėsiu,“ – žadėjo A. Manikas, tačiau tuoj pat ėmė pasakoti, kad net koncertų metu dėl plepumo, jam siūloma tapti kunigu – esą ne viena parapija tokio norėtų. Veikiausiai, lemiantis kriterijus čia – vyresnio amžiaus damų simpatijos. Nors jis ir pats tokios galimybės atmesti neskuba: „O gal susitiksim po penkių metų. Aš – su sutana, išpirkęs savo nuodėmes, o jūs – pasirengę išpažinti savas“. Pabūti kartu, pabendrauti, pajuokauti kviestų ir būdamas kunigu, nors puikiai sekasi ir su mikrofonu rankoje.

Koncerto metu pasirodė ir kitas, dar visai šviežias dainininkas – Dainius. Sutrikusią publiką kiek ramino žinomos dainos, tačiau atliekant „Onyte, einam su manim pašokti“ taip nė viena ir nesusigundė pasiūlymu. Dar kartą šokius inicijuoti bandė ant scenos grįžęs Aidas Manikas atlikdamas dainą „Baltas traukinys“, tačiau publika mieliau pasirinko choro vaidmenį ir jį atliko puikiai. Kaip juokavo pats atlikėjas, ta „valanda su kapeikomis“ tirpte ištirpo. „Nesvarbu, kiek žmonių ateina, kad tik atsineštų šilumą. Norisi dainuoti ir dainuoti, tokiems žmonėms, bet juk visų dainų neišdainuosi“, – kalbėjo A. Manikas baigdamas koncertą.

Bendruomenės pirmininkė Z.  Janulaitienė drąsiai, kaip tikra šeimininkė, pareiškė muzikantams, kad nebus paleisti, jei neišpildys publikos pageidavimo. A. Manikas tuoj pat susiruošė atlikti dainą „Tik dėl tavęs“. Juokėsi, kad pats jau norėtų pamiršti šią, savo prieš trejus metus parašytą, dainą, tačiau gerbėjai vis nepamiršta. Atlikėjas neprašytas įrodė, kad puikiai dainuoja ir be jokio pritarimo ar muzikinio fono, todėl talentu abejoti nereikia ir tuo labiau ginčytis dėl stiliaus. Skandalisto etiketę žiniasklaidoje pelnęs atlikėjas pasirodė labai šiltas ir paprastas.

Monika Būblaitytė

Jums taip pat patiktų