Žiemos šventė Bunikiuose

Vasario 3 dieną Bunikių kaimo žmonės surengė “Žiemos šventę”. Nors oras ir nelepino, bet į kaimelio šventę susirinko apie pusantro šimto žiūrovų.

Automobilių slalome, jėgos ir rankų miklumo rungtyse dalyvavo patys ištvermingiausieji. Geriausią rezultatą kartu su savo automobiliu pasiekė Donatas Ūsas. Net 25 kartus Algirdas Bauža iškėlė 32 kg girą. “Bealkoholinius” hantelius ilgiausiai išlaikė Vytas Lėveris. Vandens pernešimo rungtyje kelių sekundžių dėka priekyje atsidūrė Jolanta Ližaitienė, saldumynų vėrime greitesnė buvo Vida Basevičienė. Dėkojame M. ir V. Banaičiams,  R. ir R. Česnaičiams, S. Biliūnui už paramą renginiui.

Daug važinėjame po rajoną ir grįžtame į namus tuo pačiu duobėtu žvyrkeliu kurį prisimena mano mamos mama, – kalbėjo Jolita Beržvinskienė. Stebint Sudargo, Slabadų, Baltrušių Gerdžiūnų bendruomenių veiklą apmaudu, kad iniciatyvūs žmonės gali turėti geresnes sąlygas gyventi jaukioje ir sutvarkytoje bendruomenėje nei mes. Planų daug, bet vienas to nepadarysi, toliau pasakojo Jolita, tad pradėjome kurti Bunikių kaimo bendruomenę “Kregždantė”, kuri padės suburti žmones ne tik gyvenančius kaimelyje, bet ir iš tos vietos kilusius žmones. Jau sukurta svetainė internete: www.bunikiai.lt, esame socialiniuose tinkluose „facebook“ ir ‘twitter“, jų dėka teiksime aktualią šių dienų informaciją mūsų bendruomenės nariams, džiaugsimės kartu su visais mūsų nuveiktais darbais.

Sekantis bendruomenės renginys “Sukurkime paukščiams namus”. Kviesime visus kaimelio gyventojus pagaminti po vieną inkilą. Paukščiai grįžę į gimtas vietas, radę naujus namus, sukurs šeimas, perės jauniklius, džiugins savo balsais aplinkinius. Kovo 2 dieną, 11 val. rinksimės prie „Šilingynės“, Salos g. 4 ir eisime įrenginėti naujos „gyvenvietės“ mūsų sparnuotėms draugams.

Atėjo laikas keistis ir mums – pabaigai pasakė, Jolita Beržvinskienė, Bunikių kaimo bendruomenės “Kregždantė” pirmininkė.

Renginio nuotraukas rasite bunikiai.lt arba čia

www.bunikiai.lt inf

Jums taip pat patiktų