Futbolo turnyrą ant sniego laimėjo Smalininkų ekipa

Vasario 16 dieną Kidulių (Šakių r.) pagrindinės mokyklos stadione vyko, jau tradiciniu tapęs futbolo turnyras ant sniego. Nacionalinė mėgėjų futbolo lyga suorganizavo jau antrąjį žiemos futbolo turnyrą. Turnyras suorganizuotas Lietuvos Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Turnyre dalyvauti norą pareiškė net devynios komandos, bet renginio dieną atvyko tik keturios – Smalininkai, Kiduliai, „Vulkanas“ ir Kauno „Extreem“. Kitos komandos pabūgo šalčio arba dėl kitų priežasčių Kiduliuose nepasirodė. Komandos kovojo dėl, reklamos gamybos įmonės „Detavita“ įsteigtos taurės.

Oro sąlygos renginiui buvo idealios, visą dieną švietė saulė.

Varžybos vyko vieno rato sistema ir buvo žaidžiami trys turai.

Kovoje tarp Kauno „Extreem“ ir Smalininkų stipresni pasirodė pastarieji, laimėję rezultatu 3:1. Rezultatu 1:0 stipresni už Kidulių komandą pasirodė „Vulkano“ vyrai. „Vulkanas“ 2:0 laimėjo kovą ir prieš Kauno „Extreem“. Kovoje tarp Kidulių ir Smalininkų komandų, stipresni buvo pastarieji laimėję rezultatu 1:0. Trečiajame ture lygiosiomis baigėsi žaidimas tarp Kidulių ir Kauno „Extreem“ futbolo komandų. Tokia pati varžybų baigtis buvo ir tarp „Vulkano“ ir „Smalininkų“.

Susumavus varžybų rezultatus. „Vulkanas“ ir Smalininkų komandos surinko po 7 taškus, o „Extrreem“ ir Kiduliai po 1. Suskaičiavus įmuštų ir praleistų įvarčių santykį, komandos turnyrinėje lentelėje išsidėstė taip:

1 vieta – Smalininkai;

2 vieta – „Vulkanas“;

3 vieta – Kiduliai;

4 vieta – „Extreem“.

Pernai metų žiemos turnyrą buvo laimėję „Vulkano‘‘ vyrai, šiemet titulą perleido kaimynams iš Smalininkų. Kidulių komanda iškovojo garbingą trečia vietą, na o Kauno komanda liko ketvirta. Kauniečiams nepavyko parodyti gerų rezultatų, bet renginiu komanda liko patenkinta ir žadėjo sugrįžti revanšui .

Komandų žaidėjai buvo apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais ir po apdovanojimų visų laukė atsipalaidavimas šiltoje ir jaukioje pirtyje.

Jums taip pat patiktų