350 sportininkų Kiduliuose

Šeštadienį Kiduliuose vyko tradicinis Joninių sporto turnyras, į kurį atvyko net 350 sportininkų, susigrūmusių tinklinio, futbolo, krepšinio, smiginio ir virvės traukimo rungtyse.

Geras oras, puikios nuotaikos sukvietė sportininkus iš visos lietuvos linksmai praleisti dieną su sportu.

Futbolą lošė keturiolika komandų iš Šakių, Kėdainių, Pagėgių, Šilalės, Gelgaudišikio, Jurbarko, Babtų, Smalininkų ir Kidulių: „Nadruvis“, „Pagėgiai“, FK „Respublika“, „Šilalė“, „Gelgaudiškis“, FK „Žiežirba“, FK „Technika“, FK „Babtai“, „Nemuno krantai“, „Vulkanas“, „Smalininkai“, „Potvynis“, „Savižudžiai“, „Elodena“.

Po atkaklių kovų pogrupiuose į pusfinalį iškopė Šakių „Nadruvio“, Jurbarko „Vulkano“, Kėdainių FK „Respublika“ ir Jurbarko „Potvynis“.

Šakių „Nadruvis“ turėjo pripažinti „Potvynio“ komandos pranašumą nusileisdami rezultatu 2:0, o rungtynėse tarp Kėdainių FK „Respublikos“ ir Jurbarko „Vulkano“ prireikė baudinių, kad išsiaiškinti nugalėtojus. Fortūna šį kartą buvo palanki jurbarkiečiams, kurie tiksliau sumušę baudinius, pateko į finalą.

Finale susitiko dvi Jurbarko futbolo komandos – „Potvynis“ ir „Vulkanas“. Praeitų metų šio turnyro čempionams – „Vulkanui“, nepavyko išsaugoti titulo, jie pralaimėjo „Potvyniui“ 2:0.

Trečiąją vietą laimėjo Šakių „Nadruvio“ komanda, nugalėjusi kėdainiečius rezultatu 1:0.

Krepšinio 3×3 iki 16 metų grupėje dalyvavo penkios komandos: „Sumuštiniai“, „Fazė“, „Neperskaitau“, „Ką aš žinau“ bei „Tėvas“, kuri ir tapo čempione.

Krpešinio 3×3 turnyre virš 16 metų dalyvavo dešimt komandų: „Nekanalina“, „Mėgėjai“, „Mobis Dikas“, „Arba Ne“, „Valenčiūnas“, „Be pavadinimo“, „Koks skirtumas“, Leisk įmest“, „Poleris“ ir „Bet kokia“. Trečiąją vietą laimėjo komanda „Mėgėjai“, finale susitiko dvi jurbarkiečių komandos „Leisk įmest“ su „Bet kokia“, kuri ir tapo čempione.

Smiginio rungtyje geriausias buvo Darius Bružinas.

Vaikų futbolo 3×3 turnyre dalyvavo dešimt komandų. Nugalėtojais tapo Šilalės „Tornado“ futbolininkai.

Tinklinio 3×3 žaidė devynios komandos: „Smalininkai“, „Giminės“, „Gyvi“, „Biški ciongo“, „Pūff“, „Mažiukai“, „Smalininkai 2“, „Ivet“ir „Babtai“. Čempionais tapo smalininkiečiai.

Turnyro organizatoriai: Nacionalinė futbolo mėgėjų lyga – Vitalijus Greičius, Aurelijus Dovydaitis ir jurbarkiskis.lt – Darius Kalinauskas, džiaugiasi kad su kiekvienais metais turnyras auga ir pritraukiama vis daugiau sportininkų, taip pat dėkoja rėmėjams: „Monopolis“, „Scan prekyba“, Kidulių seniūnijai, Šakių rajono savivaldybei, IĮ „Lanmeta“, Kidulių pagrindinei mokyklai ir „Detavita“.