Liepos 6 d. Lietuvos himną giedojo ir kiduliečiai

Liepos 6-oji – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo diena.  Tai Lietuvos kūrimo diena, kai pirmasis ir vienintelis karalius sukūrė Lietuvos valstybę. Ši diena – pasididžiavimas savo valstybe, širdies virpulys imant  trispalvę. Ši diena primena istoriją, kuria turėtume didžiuotis.

Buvo vykdoma graži akcija –  liepos 6 d. 21 val. visiems lietuviams, kur jie bebūtų,  susiburti ir giedoti Lietuvos Valstybės  himną.

Jurbarko kultūros centras draugiškai pakvietė mus – Kidulių gyventojus, šios akcijos metu sugiedoti himną. Sustoję dešinėje tilto pusėje ant pylimo, mes puikiai vieni kitus matėme, girdėjome ir kaimyniškai susimojavome. Būrelis kiduliečių susirinkę sutartoje vietoje, įvykdėme šią misiją ir turiningai praleidome vakarą.

Deja, tik nedidelis būrelis … Iš naujai išrinktos bendruomenės centro valdybos  nebuvo nei vieno. Pasigendame Jūsų, kur dingo entuziazmas, vyrai? Gal reikėtų ne tik skambiais žodžiais, bet ir darbais parodyti kuo esame verti.

Norisi padėkoti visiems tiems, kurie buvote šalia. Mes garbingai atlikome savo pareigą, nebuvo gėda prieš kaimynus jurbarkiečius. Noriu pasidalinti  keliomis gražiomis akimirkomis ir tikėti, kad sekantį kartą susirinks trigubai gausesnis būrys draugiškai nusiteikusių kiduliečių.

Kidulių seniūnijos  kultūrinių renginių organizatorė Birutė Bosienė

Jums taip pat patiktų