Motinos dienos proga suspindėjo nekasdienišku grožiu

Jums taip pat patiktų

3 atsakymų

 1. Ronius parašė:

  Monikai Būblaitytei,
  Gerbiama panele,labai įspūdingai savo rašinyje Motinos dienos proga,paviešinote ir pagyrėte motinas iš ties jos to vertos,tačiau ta pačia proga buvo Lietuvos Respublikos Prezidentės apdovanota kidulietė už nuopelnus Lietuvai ,bet pritrūkus rašiklyje rašalo kurio nepritrūksta liaupsinant tave gerbiančius,toliau žengi į žurnalistės olimpą.

  • Monika B. parašė:

   Ačiū, gerb. Roniau,
   esame labai laimingi, kad jūsų žmona ir visa šeima buvo pastebėta nacionaliniu lygiu. Porą kartų dalinomės grupėje socialiniame tinkle „Facebook” ir bendruomeniškai pasidžiaugėmė. Šitas rašinys apie akciją, kurios metu moterys buvo ne atrinktos, o savo artimųjų pasiūlytos. Esu labai patenkinta, kad jūs ir be mano pagalbos buvote nušviesti rimtesnėje spaudoje 🙂

   • Ronius parašė:

    Miela Monika,
    ne vianą kartą,tiesiogiai ir perkeltine prasme,daviau suprasti apie mūsų bendravimas viešinant kiduliečių kasdienybę ir jos problemas spaudoje yra būtina Tavo pagalba.Labai apgailestauju,kad praleidote progą ir nenušvietėte kelio pradžios kuris skatintų motinas siekti tokio aukšto Respublikos Prezidentės apdovanojomo. Kidulių internetinis tinklapis manau atitinka visus rimtos spaudos kriterijus.