Motinos dienos proga suspindėjo nekasdienišku grožiu

Aktyvus Kidulių seniūnijos jaunimas ne retai džiugina bendruomenę įvairiomis iniciatyvomis, tad be siurprizų nepraėjo ir ši svarbi šventė. Paskelbus kvietimą socialiniame tinkle, fotosesijai buvo atrinktos trys įdomios, stiprios ir bendruomeniškai aktyvios herojės.

Moterys drąsiai atsidavė į visažistės Gintarės Baltrušaitienės, kirpėjos Viktorijos Beržvinskienės ir fotografės Monikos Būblaitytės rankas – net nežiūrėjo į veidrodį iki pat įsėdant į automobilius. Specialistės, įvertinusios jų duomenis, bei aptarusios skonį, plušo net kelias valandas, tačiau rezultatai buvo itin džiuginantys. Kaip juokavo į Kidulių dvarą sekmadienio rytą dalyves įleidęs Kidulių seniūnijos seniūnas Mindaugas Mykolaitis, fotosesijos nuotraukos kaip iš kokio žurnalo.

Asta Bunikienė pačios pačiausios mamos vardo verta ne tik dėl to, kad, kaip didžiuojasi dukros Aivija ir Aida, užaugino jas gerais ir teisingais žmonėmis, bet ir dėl didžiulio atsidavimo bendruomenės veiklai, nors vargu, ar tai – vieninteliai jos nuopelnai. Savo kūrybiškumu ne vienerius metus turtinusi Kidulių bendruomenės „Vinkšnupis“ veiklą, jau pamažu atsitraukia, nors kviečiama vis dar, pagal galimybes, dalyvauja renginiuose, jei tik leidžia sveikata ir yra kam perduoti kartu gyvenančios savo motinos globą. Dukros pripažįsta, kad tik dabar, kai pačios turi savo šeimas, supranta, kad pats sunkiausias ir atsakingiausia darbas moteriai yra būti mama. Nors į fotoobjektyvą dar norisi žvilgtelėti išlavintu, gundančiu žvilgsniu, Asta su vyru jau atlieka ir senelių pareigas, tad ši šventė net dviguba.

Viktorija Zymonienė seniūnijoje geriausiai žinoma, kaip Kidulių pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja, tad motiniška meile apdovanoja ne vien savo šeimą, bet ir pačius mažiausius bendruomenės narius. Kolektyvas ir aplinka žavisi bei puošiasi jos kūrybiškais ir kruopščiai pagamintais rankdarbiais. Žinoma, didžiąją dalį nuoširdaus jaunos moters gerumo reikia ne pamatyti, o pajausti. Viktoriją akcijai pasiūlė jaunesnioji sesuo, dėkinga, kad netekus motinos, didžiausiu rūpesčiu ją apsupo vyresnėlė. Ši tik kukliai juokiasi, kad Amanda visada buvo jos šeimos narys. Pirmagimė Viktorijos dukra Monika – jau pradinukė, tad nekantriai laukia, kada tėtis ir mama „nupirks“ sesutę ar broliuką.

Ingrida Baršauskienė savo dviejų vaikų jau praaugta, tačiau apie anūkus dar nekalba ir tikisi, kad tiek sūnus Laurynas, tiek dukra Grytė, su ne mažesniu entuziazmu mėgausis gyvenimo siūlomomis galimybėmis, ras savo kelią ir bus laimingi. Kidulių bendruomenėje Ingrida pirmiausia pasirodė kaip žygeivė. Sunku nepastebėti jos kūrybiško entuziazmo bei pozityvumo, o žavi, elegantiška išorė slepia tiek užgrūdintą sielą, tiek tvirtą kūną. Stebina tai, kad Ingrida – buvusi vaikų darželio auklėtoja, tačiau gyvenimo vingiai lėmė, jog jau daug metų dirba Valstybes sienos apsaugos tarnyboje. Laisvalaikiu taip pat nevengia iššūkių – renkasi žygius miškais, ekstremalesnes dviračių trasas. Kiek įmanoma, stengiasi įtraukti ir vaikus. Sutuoktinio jos gyvenime nėra seniai, tačiau šis trūkumas jau paverstas privalumu.

Jums taip pat patiktų

3 atsakymų

 1. Ronius parašė:

  Monikai Būblaitytei,
  Gerbiama panele,labai įspūdingai savo rašinyje Motinos dienos proga,paviešinote ir pagyrėte motinas iš ties jos to vertos,tačiau ta pačia proga buvo Lietuvos Respublikos Prezidentės apdovanota kidulietė už nuopelnus Lietuvai ,bet pritrūkus rašiklyje rašalo kurio nepritrūksta liaupsinant tave gerbiančius,toliau žengi į žurnalistės olimpą.

  • Monika B. parašė:

   Ačiū, gerb. Roniau,
   esame labai laimingi, kad jūsų žmona ir visa šeima buvo pastebėta nacionaliniu lygiu. Porą kartų dalinomės grupėje socialiniame tinkle „Facebook“ ir bendruomeniškai pasidžiaugėmė. Šitas rašinys apie akciją, kurios metu moterys buvo ne atrinktos, o savo artimųjų pasiūlytos. Esu labai patenkinta, kad jūs ir be mano pagalbos buvote nušviesti rimtesnėje spaudoje 🙂

   • Ronius parašė:

    Miela Monika,
    ne vianą kartą,tiesiogiai ir perkeltine prasme,daviau suprasti apie mūsų bendravimas viešinant kiduliečių kasdienybę ir jos problemas spaudoje yra būtina Tavo pagalba.Labai apgailestauju,kad praleidote progą ir nenušvietėte kelio pradžios kuris skatintų motinas siekti tokio aukšto Respublikos Prezidentės apdovanojomo. Kidulių internetinis tinklapis manau atitinka visus rimtos spaudos kriterijus.