Kiduliečiai įgyvendino svajonę – sporto šventę susikūrė patys

Birželio 26 dieną Kiduliuose vyko miestelio sporto žaidynės. Renginį organizavo vietiniai sporto entuziastai, pernai įkūrę ir pirmąją nuo valdžios nepriklausomą futbolo lygą. Į pirmą tokio pobūdžio renginį Kiduliuose tądien vien sporto varžybų dalyvių suvažiavo apie 300. Iki tol Kiduliuose vykdavo tik Joninėms skirtas futbolo turnyras, išaugęs į nepriklausomą rajono futbolo lygą ir pastarąjį renginį.

Birželio 26 dieną Kiduliuose pirmą kartą miestelio istorijoje vien tik vietinių sporto entuziastų dėka surengtos atviros miestelio sporto žaidynės, skirtos Joninių šventei. Iki tol keletą metų kiduliečiai – futbolo mėgėjai – surengdavo Joninėms skirtą futbolo turnyrą. Tačiau šiemet, pasak vieno iš pagrindinių sporto žaidynių organizatoriaus Tomo Mockevičiaus, nutarta surengti tikrą sporto šventę. “Norinčių sportuoti, smagiai leisti laisvalaikį – tikrai daug. Tačiau tokio pobūdžio renginių labai mažai. Su bendraminčiais pamanėme,- o kodėl patiems nepasidaryti smagaus renginio, jei jo niekas daugiau nedaro?”- tokio renginio organizavimo motyvus atskleidė T.Mockevičius.

Kaip parodė renginio dieną į Kidulius suvažiavusių žmonių gausybė, pro šalį neprašauta. Apytikriais duomenimis, vien dalyvauti sporto varžybose buvo užsiregistravę per 250 dalyvių. Ne tik iš Šakių rajono, bet ir iš kaimyninio Jurbarko, Kauno ir kt. Iš viso jėgas buvo galima išbandyti futbolo 7×7, futbolo 3×3, krepšinio 3×3, tinklinio varžybose. Jėgas išbandyti galėjo įvairaus amžiaus sporto mėgėjai. Na o varžybų atmosferą gerinti padėjo ir itin geras oras.

Jums taip pat patiktų