Kidulių futbolininkai – „Kappa” taurės finale

Kidulių futbolo komanda ,,Brig“ žinoma ne tik Šakių ar Jurbarko rajone. Kiduliečiai, šiemet rungtyniavę ir Klaipėdos SFL turnyre, lapkričio pradžioje kausis dėl SFL „Kappa“ taurės. Tai jau dabar yra pats svariausias kiduliečių pasiekimas šiemet.

Pasak vieno iš Kidulių „Brig“ komandos vadovų Tomo Mockevičiaus,  futbolo klubas ,,Brig“ šiuo metu yra bene vienintelė komanda rajone, žaidžianti didįjį  futbolą oficialiose varžybose.

Pats paskutinis turnyras, kuriame vis dar dalyvauja Kiduliečiai,- SFL „Kappa“ taurės turnyras. Kovas pradėję aštuntfinalio varžybose,  „Brig“ futbolininkai šį etapą baigė triuškinančia pergale prieš FK Pagėgių futbolininkus.

Ketvirtfinalio varžybose po sėkmingesnės baudinių serijos laimėjo prieš FK Jambo komandą, o pusfinalyje dar kartą įveikė FK Pagėgiai ekipą. Komandos žaidė pagal didžiojo futbolo taisykles – 11 prieš 11.

Jau lapkričio 11-ąją planuojamos finalinės šio turnyro varžybos tarp FK Ekspauta – Piritas ir FK „Brig“. Kaip teigė T.Mockevičius, tai šiemet itin didelis pasiekimas „Brig“ futbolininkams. Nes kituose turnyruose šiemet sekėsi prasčiau: Klaipėdos SFL šiuo metu jie yra devinti tarp 12 komandų ir vargu, ar situacija pagerės; rugsėjį pasibaigusiame SFL Šakių mėgėjų futbolo lygos pirmajame čempionate „Brig“ liko taip pat devinti tarp 11 startavusių komandų.