Kidulių gyventojų albumas

Kidulių miestelis nekantriai laukia savo šventės. Šiai garbingai progai paminėti kvietėme visų miestelio gatvių gyventojus bendrai nuotraukai, kad liktų atmintyje žmonių veidai, kuriems likimas lėmė pasitikti šias garbingas datas – Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimą ir Kidulių miestelio 450 metų jubiliejų.

Ačiū už supratimą, idėjų palaikymą,  gerus pasiūlymus ir padrąsinimus. Puoškime mūsų miestelį kiek kas galime. Nebūtinai laukime nurodymų kur ir ką daryti,  kiekvienas padarytas geras darbas bus pastebėtas ir įvertintas. Jeigu kas turite gerų pasiūlymų – skambinkite, ateikite, kvieskime kaimynus ir puoškimės.

Kaip žadėjau – įkeliu nuotraukas, kurias surinkau lankydamasi Jūsų gatvėse.

Jeigu kas negalėjote, ar nepakvietė Jūsų, ar gal tiesiog nusprendėte, kad tai nereikalinga, o dabar norėtumėte prisijungti prie šio gražaus būrelio ir turėti savo nuotrauką – sukvieskite kaimynus, paskambinkit man – būtinai atvažiuosiu ir nufotografuosiu.

Niekas dar nepavėluota, dar šį darbą galima daryti ir po šventės (rugsėjo 5 d.). Garbės knygoje bus patalpintos nuotraukos ir jas papildyti bus galima visuomet.

Bendruomenės centro pirmininkė Birutė Bosienė

Jums taip pat patiktų