Kidulių ugniagesiams – gaisrinis automobilis

Foto: facebook.com

Rugsėjo 14 d. Kiduliuose pašventintas gaisrinis automobilis „Iveco Magirus“, kuriuo į iškvietimus vyks Šakių rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos Kidulių ugniagesių komanda. Ceremonijoje dalyvavo rajono vadovai, kolegos ugniagesiai gelbėtojai iš Jurbarko. „Iveco Magirus“ kainavo apie 17 tūkst. eurų, lėšas iš biudžeto skyrė rajono savivaldybės taryba.

Praėjusį penktadienį puikios nuotaikos netrūko Kidulių dvaro kieme: Kidulių ugniagesių komanda gavo iš Vokietijos pargabentą „Iveco Magirus“ gaisrinį automobilį.

Šlieniavos Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčios (Kauno raj.) klebonas Antanas Mickevičius pašventino gaisrininkų automobilį, linkėjo būti atsargiems ne tik važiuojant juo, bet ir gesinant gaisrus.

„Ugniagesio gelbėtojo profesija yra garbinga. Lai šis automobilis tarnauja žmonių gerovei, darbui ir pagalbai, lai šventasis Kristoforas saugo tuos, kurie juo naudosis“, – kalbėjo dvasininkas.

Šakių rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos viršininkas Gintautas Vedegys pirmiausiai padėkojo rajono vadovams už skiriamą didelį dėmesį ugniagesiams.

„Prieš trejus metus atėjęs dirbti radau prastą transporto ūkį, tačiau, bendraujant su savivaldybe ir ieškant galimybių, radome būdus, kaip jį nuolat gerinti. Šiais metais gavę lėšų iš savivaldybės bei padedant rėmėjams, įsigijome du automobilius, už tai tariame jiems nuoširdų ačiū“, – kalbėjo G. Vedegys.

Rajono savivaldybės meras Edgaras Pilypaitis kalbėjo, kad Kidulių ugniagesiai it angelai sargai saugo žmonių gyvybes, dirba prevencinį darbą, atsitikus nelaimei, skuba žmonėms padėti.

Daugiau skaityti drg.lt

Foto: facebook.com

Jums taip pat patiktų