Kiduliuose šurmuliavo Joninių sporto žaidynės

Graži ir saulėta šeštadienio diena į Kidulių miestelį sukvietė virš trijų šimtų įvairių sporto šakų mylėtojų. Tai renginys tapęs tradicija ir kas metai pritraukiantis vis daugiau žmonių. Šią gražią tradiciją pradėjo Kidulių miestelio futbolininkai vėliau pasivadinę ,,Elodena”. Pernai šį renginį pravedė Kidulių sporto klubas ,,Brig”. Na o šiemet viską organizavo ,,Šakių futbolo lyga” ir Jurbarko klubas „Geras”.

Pirmieji į stadioną žengė futbolininkai, jų susirinko net dvylika komandų, iš Pagėgių, Jurbarko, Šakių, Kriūkų ir Kazlų Rūdos rajonų, o nugalėtojai paaiškėjo tik vakare. Po ilgo ir varginančio futbolo maratono, mažajame finale dėl trečios vietos susitiko Gelgaudiškio ir Kidulių ekipos, po baudinių serijos pergalę šventė Kidulių „Elodenos” komanda. Dėl pirmos vietos, kaip ir pernai susikovė Kriūkų „Ankalniai” ir Jurbarko „Vulkano” komandos. Nugalėtojai paaiškėjo taip pat, tik po baudinių serijos ir jais tapo Jurbarko komanda. Reikia paminėti jog labai neblogai pasirodė komandos iš Pagėgių, Jankų ir Šakių, bet patekti į tolimesnį etapą jiems pritrūko sėkmės.

Atkaklios kovos vyko ir krepšinio trys prieš tris varžybose, čia jėgas išmėgino dešimt komandų. Iki šešiolikos metų grupėje pirmi buvo komanda iš Šakių skambiu pavadinimu „Kas kam neaišku”, o antri liko Kidulių „Kazino”. Vyresnių žaidėjų kovos buvo labai atkaklios, treti liko Šakių komanda „Mėgėjai” , antra vieta atiteko Jurbarko komandai „Ilgas trumpas” , na o pirmieji liko taip pat jurbarkiečių komanda pavadinimu „Kampas”.

Mini futbolą trys prieš tris iki penkiolikos metų visas prizines vietas laimėjo Jurbarko jaunimas. Pirma vieta komanda „Šveicarija” antroji vieta atiteko .„Vulkanui” ir treti liko „Kanopa”.

Taipogi kovos vyko ir tinklinio aikštelėje . Čia norą dalyvauti pareiškė devynios komandos. Pirmą vietą iškovojo Maciukevičių šeima iš Pagėgių , antri liko Šakių komanda pavadinimu „Oho kokie jie” ir trečia vieta atiteko Smalininkų komandai.

Taip pat renginyje netrūko prizų ir siurprizų , gražios muzikos ir puikios nuotaikos. Vyko smiginio varžybos, kuriose mėtant strėlytes į taikinį daugiausiai taškų surinko Kęstutis Švedas ir laimėjo dėžę alaus.

Kamuolio žongliravimo rungtį laimėjo Jurbarko ,„Vulkano” komandos žaidėjas Karolis Čeberka, jis kamuolį išmušinėjo 93 kartus, o prizą šiai rungčiai įsteigė viešbutis „Jurbarkas” – apartamentai vienai parai dviems žmonėms.

Renginio organizatoriai nuoširdžiai dėkoja rėmėjams, be kurių pagalbos šis renginys nebūtų toks spalvingas: Alaus daryklai Kalnapilis, Gelgaudiškio kavinei – barui Vakarų užuovėja, Statybinių medžiagų tinklui Skan prekyba, Reklamos agentūrai Deta vita, Sporto prekių tinklui Jako, Sidabro gaminių parduotuvei Trolių karoliukai, Internetinių paslaugų ir kompiuterių remonto firmai Lanmeta, Kaimo turizmo sodybai Nemuno vingis, Viešbučiui Jurbarkas, Statybų firmai Nemuno statyba. Asmeniškai dėkojame Laimiui Žemaičiui, Kęstučiui ir Ritai Daškauskams, Kęstučiui Švedui, Dariui Balseriui, Taip pat dėkojame rungtynių teisėjams Mantui Domeikai, Virgilijui Zarankai, Vaidotui Jociui, Gintarui Petrevičiui. Norime padėkoti informaciniams rėmėjams, tai Jurbarkiškis. lt, Mūsų laikas, Mano rajonas, Draugas, Pliusas, KAFF, Televizijai Sport 1.

Tomas Mockevičius

Jums taip pat patiktų