Ne iš balos tas gražumas!

mamosBūti gražia – sunkus darbas, bet juk darbas ir puošia! Kviečiame padirbėti kartu įgyvendinant dar vieną gražų projektą.

Nuo senų senovės vyrai žinojo, kad net gražiausią nuotaką išsirinkus, reikia dar pasižiūrėti ir į jos mamą. Manyta, kad pasenusi dukra atrodys panašiai. Žinoma, čia puls ginčytis išmintingosios tetos, kad viena dukra  – į motiną, kita – į tėvą, sūnus – į kaimyną… Bet gal neatsiras prieštaraujančių, kad būtent mamos dukras išmoko ne tik grožio, bet ir gyvenimo paslapčių. Kas paneigs, kad mamos diena iš dienos auklėja, kaip būti gera mergaite, moterim, žmona, mama… Žinoma, ir kad sau gėdos nepasidarytų, kad pamainą užsiaugintų. Ir taip iš kartos, į kartą. Ir dėl naudos, ir dėl noro, kad būtų geriau ne vien ant šito Nemuno kranto.

Neieškome nušlifuotų foto-modelių ar žurnalinio grožio pavyzdžių. Ieškome tikro grožio, kuris kasdien neša grožį pasauliui ir jį kuria. Ieškome moterų, kurios gražios ne storu makiažo sluoksniu, o kiekviena raukšlele veide ar nepaklusnia, gal jau ir žila, sruoga plaukuose, nes būtent natūralumas pasakoja jų gyvenimo istoriją. O tos istorijos tęsinys – vaikuose.

Siūlome sustabdyti kasdienio gyvenimo akimirką ir paversti ją amžinybės dalimi. Prašome įsileisti į savo įprastą būtį ir leisti pabandyti fotografijoje užfiksuoti tą kasdienių motinos ir dukros ritualų mistiką. Kviečiame prisidėti prie gyvosios Kidulių istorijos fiksavimo. Pirmenybę teiksime pagal kandidačių brandumą. Tikimės, kad visos teisingai išauklėtos Kidulių mergučės su savo mamutėmis dabar pat užsiregistruos ciagyvenu@gmail.com nurodydamos abiejų amžių, patikslindamos gyvenamą vietą ir prikabindamos orientacinę, giminystės ryšius patvirtinančią nuotrauką.

Projekto komanda

Jums taip pat patiktų