Startavo rajono futbolo lyga

Gegužės 1 dieną Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos stadione pirmą kartą rajone startavo Šakių futbolo mėgėjų lygos čempionatas.

Pirmojo turo metu sužaistos trejos rungtynės: Šakių „Simas“ – Kriūkai; FC Gelgaudiškis – Šakių „Pasakų briedis“; Kidulių „Cunamis“ – Kidulių „Brig“. O jau kitą dieną Kiduliuose vyko antrasis turas. Ir tądien sužaistos trejos rungtynės.

Iš viso naujajame čempionate pasiryžo varžytis 11 komandų iš Šakių, Kriūkų, Gelgaudiškio, Kidulių, Kudirkos Naumiesčio, Jankų.

Pasak vieno iš naujosios lygos žaidėjų Šarūno Banaičio (jo atstovaujama Kidulių „Cunamio“ komanda debiutą čempionate pradėjo „sausa“ pergale 4:0 prieš kitą Kidulių komandą „Brig“), daugiau futbolo Šakių rajone jau seniai reikėjo. Tą, anot jo, įrodo faktas, jog varžytis panoro net 11 futbolo mėgėjų komandų. Šarūnas teigiamai vertina ir mintį, jog varžybos bus organizuojamos skirtingose rajono vietovėse – tai bus proga labiau pažinti kitas rajono vietoves, tuo pačiu populiarinant ir futbolą.

Pirmasis turas .Banaičio komandai buvo pakankamai lengvas – jo komanda laimėjo „sausą“ pergalę. Antrasis turas „Cunamiui“ taip pat buvo pergalingas – jie rezultatu 3:1 įveikė „Nadruvio“ futbolininkus. Šarūnas teigiamai vertina ir lygos naujovę – futbolo varžyboms samdyti patyrusius futbolo teisėjus iš Lietuvos futbolo federacijos: „Teisėjas buvo gan protingas ir griežtas. Na, gal labiau teisingas“.

Naujosios lygos pirmąsias rungtynes žaidė Šakių „Simo“ ir Kriūkų futbolo mėgėjų komandos. Varžybas gegužės 1-ąją rezultatu 4:3 laimėjo šakiečiai. „Simo“ komandos atstovas Mantas Daunys tądien įmušė tris įvarčius, jo komandos draugas Irmantas Naujokaitis vieną įvartį įmušė į varžovų vartus, vieną – į saviškius vartus. Tarp Kriūkų komandos futbolininkų pasižymėjo Evaldas Garbauskas ir Tautvydas Svidras.

Gegužės 1-ąją dar žaidė ir FC Gelgaudiskis – Šakių „Pasakų briedis“. Varžybos baigėsi rezultatu 3:1 gelgaudiškiečių naudai. O dviejų Kidulių komandų – „Brig“ ir „Cunamis“- derbį rezultatu 0:4 laimėjo pastarieji.

Antrąją dieną Kiduliuose vietos „Elodena“ rezultatu 7:2 įveikė „Pasakų briedį“, „Cunamis“ rezultatu 3:1 nugalėjo „Nadruvį“, o Jankų „Mano kova“ įveikė Šakių „Sukabliataškiais“.

Kitas Šakių futbolo mėgėjų lygos turas planuojamas gegužės  9 dieną Gelgaudiškyje. Planuojamos FC Gelgaudiškis – Kriukai; Kudirkos Naumiestis – Jankų “Mano kova” ir Kidulių “Elodena” – Šakių “Sukabliataškiais” varžybos.

Varžyboms teisėjauja Lietuvos futbolo federacijos skirti teisėjai. O čempionato turai vyks ne tik Šakiuose, bet ir Kiduliuose, Gelgaudiškyje, Jankuose, Kudirkos Naumiestyje. Rajono naujovės starto gegužės 1 dieną pažiūrėti buvo atvykęs vienas žinomiausių šalies šou verslo ryklių, aistringas futbolo mėgėjas ir „Prelegentų“ komandos narys Marijonas Mikutavičius.

Šis čempionatas nesusijęs su netrukus prasidėsiančiomis rajono futbolo pirmenybėmis rajono mero taurei laimėti.

„manorajonas.lt“ inf.

Jums taip pat patiktų