Šventinę nuotaiką įkvėpė pergalės

sportaskiduliuose2015_10

Šeštadienio rytą, kai Kidulių dvaro parke dar vyko pasirengimo darbai miestelio šventei, Kidulių pagrindinės mokyklos stadione jau šurmuliavo sportininkai. Nacionalinė mėgėjų futbolo lyga pasiūlė šventinę dieną pradėti nuo sporto ir sulaukė nemažo susidomėjimo.

Nacionaline mėgėju futbolo lyga apdovanojo Jurbarko socialinių paslaugų centrą, kuris prisidėjo prie šio sporto renginio organizavimo. Dovanas atsiėmė socialinė darbuotoja Loreta Ogorodnikiene.

Vyko mažasis bei šeimų futbolas 3x3, krepšinis 3x3 vaikų ir suaugusių grupėms. Taip pat futbolas 7x7, paplūdimio tinklinis ir smiginis. Organizatoriai išpildė savo pažadą ir sporto entuziastai džiaugėsi ne tik geromis emocijomis, bet ir apdovanojimais.

Vyko mažasis bei šeimų futbolas 3×3, krepšinis 3×3 vaikų ir suaugusių grupėms. Taip pat futbolas 7×7, paplūdimio tinklinis ir smiginis. Organizatoriai išpildė savo pažadą ir sporto entuziastai džiaugėsi ne tik geromis emocijomis, bet ir apdovanojimais.

Mažajame šeimų futbole 3x3 dalyvavo šešios komandos. Treti liko „Technika“, antri – Jurbarko „Bulijonas“, pirmi – „Grybai“ (kiduliečio Tauro komanda).

Mažajame šeimų futbole 3×3 dalyvavo šešios komandos. Treti liko „Technika“, antri – Jurbarko „Bulijonas“, pirmi – „Grybai“ (kiduliečio Tauro komanda).

sportaskiduliuose2015_4

Mažajam vaikų futbolui užsiregistravo dvi komandos. Nugalėjo „Triuškintojai“ prieš „Lenkišką pienelį“.

Didžiojo futbolo aikštėje susirėmė Šakių „Technika“ ir „Kiduliai“. Rezultatu 2:1 laimėjo svečiai.

Krepšinio turnyre dalyvavo net septynios komandos. Treti liko „Kiduliai“, antri – Jurbarko „Sparta“, o pirmą vietą užėmė „Sudargas“.

Vaikų krepšinis. Dalyvavo 2 komandos. Laimėjo „LKL žvaigždės“, antri liko  - „Triuškintojai“.

Vaikų krepšinis. Dalyvavo 2 komandos. Laimėjo „LKL žvaigždės“, antri liko – „Triuškintojai“.

Tinklinio turnyre dalyvavo aštuonios komandos. Treti liko „Kiduliai“, antri – „Sudargas“, pirmoje vietoje – „Grybai“ (kiduliečio Tauro komanda).