BC „Vinkšnupis“ sutvirtino savo poziciją Šakių VVG

Daugiau nei 60 narių, bendruomenių, asociacijų ir įmonių atstovų, vienijanti Šakių krašto vietos veiklos grupė (VVG) koordinuoja gyvenimo kokybės gerinimą Šakių rajone. Sausio pabaigoje vykusiame visuotiniame narių susirinkime Kidulių bendruomenės „Vinkšnupis“ pirmininkas buvo išrinktas Šakių VVG valdybos nariu. Martynas Mockevičius tiki, kad prieiga prie didesnio informacijos srauto, bendraminčių ir potencialių partnerių rato, padės efektyviau įgyvendinti pernai išsigrynintą bei  „žuvies griaučių diagramoje“ išdėstytą Kidulių seniūnijos ateities viziją.

 

Pradės nuo savo kiemo

Kalbinti BC „Vinkšnupis“ tarybos nariai ypatingų vilčių į VVG nededa, nors ir džiaugiasi pirmininko užimtu postu. Jie labiau tiki galimybe užmegzti glaudesnius ryšius su vietiniais verslininkais, todėl jau kuria planus, kaip išpešti abipusės naudos. Viliamasi, kad puoselėjant seniūniją iš vidaus, ji taps patrauklesnė ir didesniems rėmėjams. Didžiausias BC narių noras, kad Šakių rajono valdžia pagaliau suvoktų Kidulius ne kaip rajono pakraštį, o kaip naujo regiono pradžią. Vilčių kelia ir, po puikiai įvertinto Kidulių dvaro savanorių pasirodymo turizmo parodoje „ADVENTUR“, atšilę santykiai su Šakių turizmo informacijos centru bei jų ambicija glaudžiau bendradarbiauti su Jurbarku.

Parengė Monika Būblaitytė

 

Kas yra VVG? Plačiau: http://www.birzuvvg.lt/lt/veikla/apie_vvg_ir_jos_veikla/apie_vietos_veiklos_grupe_ir_jos_veikla.html

Jums taip pat patiktų